Види масажу

1. Експрес масаж
2. Час для себе
3. Подвійний релакс
4. Масаж в 4 руки
5. Фут фетиш
6. Егоїстка
7. Королівський масаж
8. Лингам

ЕКСПРЕС МАСАЖ

Якщо у Вас не так багато часу, але Ви не хочете бути обділені задоволенням, ми пропонуємо на Ваш вибір: розслабляючий класичний масаж або гарячий еротичний масаж Київ. Експрес масаж обов’язково включає в себе основні прийоми класичного масажу спини плечей, шиї і голови. Найчастіше саме там концентруються вогнища напруги і центри больових ощущеній.Чтоби швидко позбавити вас від напруги трудових буднів, масажистка підбере для вас тонізуючі ароматичні масла-імбир, жасмин, кардамон, цитрусові. Це допоможе вам після масажу відчувати себе не розслабленим мрійником, а бадьорим і успішною людиною.

ЧАС ДЛЯ СЕБЕ

Цілу годину задоволення? Формула дуже проста: півгодини класичного масажу + півгодини еротичного масажу і Ви піднесені до небес. Коли збудження досягає максимальної межі слід повне розслаблення.

ПОДВІЙНИЙ РЕЛАКС

Ця програма розпочнеться для Вас з довгоочікуваного боді масажу, після гарячих і незабутніх емоцій, продовженням буде класична частина розслабляючого масажу усього тіла, і після відновлення сил, наша чарівниця завершить еротичним масажем.

МАСАЖ В 4 РУКИ

Навіщо раслабляйтесь з однією дівчиною, якщо можна отримати насолоду від відчуттями подвійно більше і отримати неповторний масаж в 4 руки. Таке забути Ви точно не зможете.

ФУТ ФЕТИШ

Родзинкою цієї програми є ніжні і вмілі ніжки наших прекрасних дівчат, які доведуть Вас до піку блаженства. Чуттєвий букет, яким володіє фут фетиш, буде бажаний тим, хто розуміє смак справжнього насолоди.

ЕГОЇСТКА

Не будь егоїстом, адже дівчата теж люблять расслаблятся. Проявіть свої таланти і прийміть участь в еротичному масажі, який буде присвячений дівчині.

КОРОЛІВСЬКИЙ МАСАЖ

Поєднання класичного та еротичного масажу для вас уже знайомо? А якщо додати в цю суміш ніжні дотики, гарячі поцілунки, еротичний танець, і спільний душ з прекрасною дівчиною. Королівський масаж – це масаж для тих, хто любить відпочинок по царськи, для тих хто цінує по справжньому розкішне проведення часу, якого гідний кожен поважаючий себе чоловік.

Лінгам

Масаж Лінгама дозволить вам розкритися зі своєю таємницею боку, навчить розкріпачуватися і з радістю приймати ласку. Це унікальний шлях пізнання нетpадіціонной Форма задоволення, що стосується найбільш чуттєвої боці вашої сутності. Лінгам – в перекладі «Жезл Світла», так на санскриті називають чоловічу гідність. Масаж Лінгама доставляє найвишуканіша з можливих задоволення, що дозволяє піти від земних проблем і здійнятися в небо душевного блаженства, насолода від якого витончено пов’язано з цілющою дією дбайливих жіночих рук на чоловіче здоров’я і направлено на вивільнення дрімає сексуальної енергії. Задобрювання, погладжування і масування члена і яєчок, порушення потаємної точки – все насолоди доступні вам наяву, але навіть незважаючи на збудливу дію на статевий орган, досягнення оргазму не буде для них метою. Він служить прекрасним і раскрепощающим завершенням цілющого впливу ніжних рук. Натхненна музика кличе віддатися насолоді, ароматне масажне масло, що викликає найвитонченіші бажання і прекрасна незнайомка, чиї руки – то повільні і важкі, то різкі і пристрасні, то невагомі і трепетні перенесуть вас на простори найяскравіших емоційних фантазій.

Звоните круглосуточно по тел. (097) 000-42-42

Залишити відповідь