Статті

Тайський масаж
Тайський масаж Львів – це мистецтво, якому спочатку послужила народженням найдавніша індійська філософія і медична система Аюрведа. Історія розвитку його досить цікава і, щоб осягнути істину необхідно доторкнутися до витоків буддизму, філософія якого повинна стати глибинним пізнанням людини.

Боді масаж
Боди массаж в КиевеНіщо так не тонізує і не відновлює сили, як хороший загальний боді масаж Львів. Він здатний просто творити чудеса. Втомлений, розбитий людина після години-двох перетворюється на людину, пишушего здоров’ям і енергією.

Джакузі-сеанс
Одна з так званих Віп-програм нашого Салону пропонує Вашій увазі Джакузі Сеанс! Його першу частину дівчина виконує для Вас в ароматної теплою джакузі, при свічках, з використанням східних пахощів і великої кількості піни.

Еротик-сеанс
Еротичний масаж – це той вид відпочинку, який можуть дозволити собі абсолютно все, незалежно від статі і віку, адже у масажу немає протипоказань. Навпаки – він нормалізує кров’яний тиск і розслабляє м’язи, позитивно впливає на чоловічу потенцію, масла, які використовуються під час сеансів масажу, дуже корисні для шкіри.

Еро повелитель або пані
Якщо ви прихильник таких пікантних штучок, як рольові еротичні ігри, то ці послуги стають найбільш імовірною можливістю урізноманітнити ваш сексуальний світ. Замовте послугу «Еро повелитель» або доповніть ваш еротичний масаж Львів спокусливою грою «Пані».

Індійський масаж
Цей різновид масажу заснована на найдавнішому вченні йогів. Найбільш важлива ідея методики індійського масажу – здатність підвищувати сексуальну енергетику людини. З його допомогою не тільки підвищується сексуальна потенція, а й загострюється чутливість, завдяки впливу на ерогенні зони.

Програма для дівчат
Дуже еротично, смачно і незабутньо. Один раз сходила у Львові в масажний салон, тепер хочеться повторювати ці незабутні відчуття ще й ще. Чудове місце для тих, хто хоче розслабитися від повсякденної суєти і отримати задоволення по вищому розряду.

Фут масаж
Програма «Фут Масаж» зорієнтована на тих, хто цінує розмаїтість і шукає нововведень. Такий різновид масажу включає в себе основи класичного масажу в поєднанні з новими елементами еротичної частини.

Iнтимний масаж
Еротичний масаж – особливий вид масажу, який сприяє формування сексуального потенціалу, збільшує статеву функцію. Час від часу еротичний масаж ще називають тайським масажем.

Боді масаж – саме те найсолодше
Боді масаж, оживляючи пригнічені тривожністю і стресами чуттєвість і сексуальність людини, допомагає гармонізувати емоційну рівновагу, зняти фізичне напруження, поліпшити кровообіг і активізувати потік сексуальної енергії. Боді масаж – це мистецтво, так само, як живопис або музика він пробуджує чутливість, допомагаючи при цьому навчитися приймати бажання свого тіла і розпізнавати внутрішній його потенціал неквапливо, витончено і з особливим захватом.

Масаж для чоловіків у Львові
Потреба в чуттєвих насолодах самою природою закладена в кожному чоловікові. Будь-який представник сильної статі – це мужній завойовник, який впевнено йде по життю і досягає поставленої мети. Але на цьому довгому і тернистому шляху навіть самому впевненому в собі сильному чоловікові так необхідно трохи ніжності і ласки.

Еротичний масаж
Величезна кількість різних варіацій такого масажу. Наприклад, він може бути направлений на позбавлення від сильних болів в м’язах за допомогою легких натиснень. Крім того, він може проходити безпосередньо з ласками або ж проводитися з метою збільшення статевого бажання, щоб розпалити так званий вогонь пристрасті. У такому випадку використовуються ніжні і збуджуючі дотику.

Види масажу
Класичний масаж. Це найпоширеніший вид масажу серед клієнтів. Класичний масаж – це величезна багатовікова практика лікування, а також профілактики величезної безлічі захворювань. Він спрямований на відновлення прихованих сил організму, надає людині впевненість, додає нові сили і сприяє розвитку позитивних емоцій. Відмінна релаксація.

Що таке еротичний масаж

Масаж має кілька типів, а серед них є – еротичний масаж. Він не кардинально відрізняється від інших типів масажу, оскільки в ньому використовуються руки і масло для масажу. Здається занадто банальним, але з еротичним масажем, руху рук є творчим процесом.

Лесбі-шоу: оригінальна прелюдія до вашого задоволення

Еротичний масаж з лесбі-шоу вибирають ті, хто сумує за нових відчуттів, хто хоче урізноманітнити своє життя і наповнити її емоціями. Дійсно, що ще можна побажати оголена масажистка, приємна і дуже симпатична, зручне м’яке ложе, дзеркала і ароматичні масла. Просто феєрія почуттів! Однак її можна зробити ще глибше, ще еротичним. Як? За допомогою лесбі-шоу!

Еротичний масаж – світ відчуттів

Еротичний масаж – цілий світ надзвичайних відчуттів, щось більше, ніж просто косметологічна процедура, – це дуже приємно і неймовірно екзотично. Оголені масажистки нашого салону еротичного масажу подарують неймовірне задоволення, яке оцінить навіть найвимогливіший гість.

Залишити відповідь